GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 11955176
nr 1195 5176
Signe Persson-Melin
(1925-2022), Sverige
20 parts, Signe Persson-Melin (b. 1925), Sweden. Ruben, Boda. Height: 9 - 16. Repor, två med nagg,
GLASS, 20 delar, Signe Persson-Melin (f. 1925), Sverige. Ruben, Boda. Höjd: 9 - 16. Repor, två med nagg
Signe Persson-Melin, Swedish ceramist and designer, born 1925, dead 2022.
1000
SEK 2200
Monday August 6 2018
at 18:57:19
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
2.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
Signe Persson-Melin
Read more about Signe Persson-Melin